Novinky

02.06.2019 Herectví s Perlou odpadá

Zítra 3.6.2019 odpadá, z rodinných důvodů lektora, kroužek Herectví s Perlou. Děkujeme za pochopení

28.05.2019 DUATLON zrušen

Dobrý den, omlouváme se, ale z důvodu nepříznivého počasí jsme nuceni zrušit dnešní Duatlon. Těšíme se Vás na některé z dalších akcí.

06.02.2019 PRAVIDLA ÚHRAD A STOREN PLATNÁ PRO LETNÍ TÁBORY 2019

Na našem webu v části tábory / smluvní podmínky naleznete pravidla platná pro rok 2019.

TURNAJ FC NOVÝ BOR: výsledky a fotografie

06.12.2018


TURNAJ FC NOVÝ BOR

Tak jako každý rok v předvánočním čase uspořádal oddíl FC Nový Bor ve spolupráci s DDM Smetanka mládežnický turnaj ve fotbale, který se konal v sobotu 1.12.2018 v novoborské sportovní hale. V dopoledních hodinách se utkali mladší žáci a odpoledne starší žáci. Dopolední turnaj bohužel ovlivnilo počasí a proto nedorazili dva přihlášené týmy z Polska, takže se turnaje zúčastnilo pouze pět týmů a z toho navíc tři domácí. Naše barvy reprezentovali dva týmy mladších žáků roč.2006 a jeden tým roč.2007. Turnaj doplnili mladé týmy (roč.2007) Arsenalu a Lokomotivy Česká Lípa. S prvenství se radovalo naše „áčko“, na stupních vítězů je doplnili naše „sedmičky“ a s třetího místa se radovali hráči z Arsenalu. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí hráč Ilja Singer.

Pořadí turnaje:

 1. FC Nový Bor „A“
 2. FC Nový Bor 2007
 3. Arsenal Č.Lípa
 4. FC Nový Bor „B“
 5. LOKO Č.Lípa
Sestavy a góly:

FC Nový Bor „A“: Beneš D., Beneš J.(2), Procházka J.(2), Singer (7), Šup (1), Brož (1)
FC Nový Bor „B“: Jakoubek, Fanta (1), Nýdrle, Pěnička (4), Jankovský (1), Beránek, Grosmut E.
Trenér: Štercl David
FC Nový Bor 2007: Nešpor, Pánek, Šešina, Šiner (3), Matys, Doňar (2), Eder (2), Liška (3),   Jirsák (2), Kozubek, Hořčička, Grosmut T. (1)
Trenér: Šiner Josef

Odpoledního turnaje pro starší žáky se zúčastnilo sedm týmů a hned tři dorazili z Neštěmic. Dvěma týmy jsme turnaj doplnili my a po jednom Cvikov a Bukovany. Tak jako v dopoledním turnaji byli k vidění velmi pěkné zápasy a vyrovnanost týmů dělala turnaj zajímavý až do jeho konce, kdy o medailovém umístění rozhodoval každý vstřelený gól a mezi týmy na druhém až pátém místě byl rozdíl pouhých tří bodů. Nejlepším střelcem turnaje byl tak jako ráno opět domácí hráč – Matěj Feuereisl. Naši kluci sice na medaili nedosáhly, ale všichni zaslouží pochvalu, protože předvedli výborný výkon a naše „béčko“ jako jediný tým dokázal porazit celkového vítěze turnaje, mužstvo ze Cvikova.
Pořadí turnaje:
 1. FK Cvikov
 2. TJ Bukovany
 3. FK Neštěmice „žlutí“
 4. FC Nový Bor „B“
 5. FC Nový Bor „A“
 6. FK Neštěmice „modří“
 7. FK Neštěmice „červení“
Sestavy a góly:

FC Nový Bor „A“: Jásek, Vičan (1), Šup, Procházka D., Mach K., Mach V.(1), Valeš, Romanovský (4), Král (1)
FC Nový Bor „B“: Beneš D., Seidl, Kašpar, Kliment, Myška (1), Funke, Feuereisl (6), Šauer (2), Mastný (1), Diviš (1)
Trenér: Štercl David

Děkujeme všem, kteří se podíleli na pořádání turnaje - FC Nový Bor, DDM Smetanka, firmě Huť Libor Knytl z Polevska děkujeme za finanční příspěvek a rodičům našich hráčů děkujeme za pomoc při organizaci turnaje.

Štercl David