Novinky

18.05.2020 INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY ZÁJMOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ COVID-19

POKYNY

18.03.2020 TELEFONNÍ KONTAKT V NOUZOVÉM STAVU

V době nouzového stavu v ČR jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 734 231 221, každý pracovní den od 12:00 - 16:00. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020 UZAVŘENÍ SMETANKY

Na základě vydaného Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace bude do odvolání uzavřen také Dům dětí a mládeže "Smetanka" Nový Bor. S platností od středy 11. března 2020 jsou do odvolání zrušeny všechny aktivity, včetně pravidelných schůzek všech kroužků. S poděkováním za pochopení a přáním pevného zdraví, děkuje tým Smetanky.

SPOLEČNÁ MANDALA

07.04.2020


SPOLEČNÁ MANDALA

Všichni jsme rádi, že jaro nabírá na obrátkách a také současný nouzový stav nás přímo vybízí k zpomalení, vycházkám a odpočinku.

V tomto čase ve Smetance nezahálíme, nejenom že jsme zapojili do šití roušek, připravujme letní tábory a vymýšlíme jak zakončit letošní školní rok, ale připravujme drobné aktivity pro radost a sdílení společných myšlenek.

Právě jednou z těchto drobných aktivit je tvorba společné mandaly. Tu jsme pro Vás začali skládat v prostoru vstupu na cyklo stezku Nový Bor - Sloup v Čechách (poblíž tradičního startu Pohádkového lesa)

Věříme, že si jí při Vašich procházkách všimnete, a přiložíte k ní libovolnou přírodninu (kámen, klacík, šišku, mravence, kořen, kůru, klíště, list ...) a obrazec rozvinete. 

Touto společnou tvorbou bychom rádi vyjádřili poděkování přírodě, se kterou žijeme ve vzájemném propojení a ze které čerpáme síly a radost.