Novinky

28.08.2019 DALŠÍ NOVÉ KROUŽKY

Dnes jsme otevřeli další kroužky: Muzikoterapii, Pohybové hry pro nejmenší, Tai Chi, nebo Běžecké lyžování (a celková sportovní příprava dětí) . Celkově pro Vás máme o 16 kroužků více než loni. Zítra bude připraven zahajovací leták (konečně poprvé ve zjednodušené – přehledné podobě). Přihlašování frčí on-line, nebo je možné navštívit ve Smetance :).

02.06.2019 Herectví s Perlou odpadá

Zítra 3.6.2019 odpadá, z rodinných důvodů lektora, kroužek Herectví s Perlou. Děkujeme za pochopení

28.05.2019 DUATLON zrušen

Dobrý den, omlouváme se, ale z důvodu nepříznivého počasí jsme nuceni zrušit dnešní Duatlon. Těšíme se Vás na některé z dalších akcí.

NABÍDKA KROUŽKŮ 2019/2020 - přehledný leták

30.08.2019

Přejeme hezký letní den,

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit naši nabídku formou nového přehledného letáku. Nabídka kroužků je výrazně větší než loni a věříme, že si vyberete.

Leták naleznete na přiloženém linku: 
https://1url.cz/vM0BT

Letos jsme se rozhodli, že nebudeme tříštit síly a pořádat jeden vyhrazený přihlašovací den, nicméně není potřeba se obávat.

Přihlašování výborně funguje v našem on-line systému (https://www.smetankanovybor.cz/krouzky), nebo je možné nás, ve všedních dnech v  rozmezí 8:30 - 17:30, navštívit ve Smetance a přihlásíme Vás zde.


Průběžně sledujte naše stránky (v části kroužky), kde jsou vždy uvedeny aktuální informace, přidáváme časy a místa a místa náborů, nebo je možno sledovat, zdali je kroužek stále volný k přihlášení.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici i na mailu (hlavinka@smetankanovybor.cz), nebo telefonicky (487 727 048)

Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás
Tým Smetanky