Novinky

06.02.2019 PRAVIDLA ÚHRAD A STOREN PLATNÁ PRO LETNÍ TÁBORY 2019

Na našem webu v části tábory / smluvní podmínky naleznete pravidla platná pro rok 2019.

05.02.2019 PROPOZICE A PŘIHLÁŠKA NA SKŘIVÁNKA A RECITACI

Propozice a přihlášky naleznete v části Ke stažení.

17.01.2019 PLETENÍ Z PEDIGU: ZRUŠENO

Hezké odpoledne, vzhledem k malému počtu přihlášených, musíme bohužel nedělní pedig zrušit. Omlouváme, děkujeme za pochopení a těšíme se na další příležitost k setkání.

OKRESNÍ KOLO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ A SNOWBORDINGU

14.02.2019OKRESNÍ KOLO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ A SNOWBORDINGU

7. 2. 2019 a 8. 2. 2019 Sportovní areál Polevsko přivítal rekordních 256 závodníku, kteří se účastnili tradičního Okresního kola ve sjezdovém lyžování a snowbordingu.

Soutěž spolupořádali DDM Smetanka Nový Bor, Sportovní klub Polevsko z. s. a OR AŠSK Česká Lípa, kteří připravili dvojdenní klání pro žáky prvního i druhého stupně našich základních škol.

Velkým otazníkem vždy bývá počasí, které se nakonec nevyladilo do zcela ideální podoby. Mlhavé, zamračené nebe kladlo na závodníky i pořadatele nemalé nároky.

Přesto se nakonec vše podařilo, obtížné povětrnostní podmínky možná ještě více podpořily týmovou a přátelskou atmosféru, nikdo se nezranil a všichni jsme si mohli v cíli pogratulovat ke skvělým závodům.

Velký dík patří organizátorům DDM Smetanka a sportovnímu areálu Polevsko. Společný tým patnácti lidí fungoval výborně a bez jejich práce by to opravdu nešlo.Ladislav Hlavinka
DDM Smetanka Nový Bor