Novinky

16.09.2018 GYMNASTIKA PŘÍPRAVKA

Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit tuto novinku. Mimořádně se podařilo otevřít další kroužek, který je zaměřen na základy sportovní gymnastiky pro dívky.

14.09.2018 SBÍRKOVÉ DNY SVĚTLUŠKY

Zajistili jsme mimořádný závoz předmětů a SBÍRKOVÉ DNY SVĚTLUŠKY budou pokračovat.

21.08.2018 LETNÍ TÁBOR RAKOUSY: adresa pro zaslání pohledů

Tábor běží parádně, pokud budete chtít poslat dětem pohled, tak adresa je: BÝVALÝ OBJEKT POLDI KLADNO, RAKOUSY, OKR. SEMILY, 511 01.

TURNAJ FC NOVÝ BOR: výsledky a fotografie

06.12.2018


TURNAJ FC NOVÝ BOR

Tak jako každý rok v předvánočním čase uspořádal oddíl FC Nový Bor ve spolupráci s DDM Smetanka mládežnický turnaj ve fotbale, který se konal v sobotu 1.12.2018 v novoborské sportovní hale. V dopoledních hodinách se utkali mladší žáci a odpoledne starší žáci. Dopolední turnaj bohužel ovlivnilo počasí a proto nedorazili dva přihlášené týmy z Polska, takže se turnaje zúčastnilo pouze pět týmů a z toho navíc tři domácí. Naše barvy reprezentovali dva týmy mladších žáků roč.2006 a jeden tým roč.2007. Turnaj doplnili mladé týmy (roč.2007) Arsenalu a Lokomotivy Česká Lípa. S prvenství se radovalo naše „áčko“, na stupních vítězů je doplnili naše „sedmičky“ a s třetího místa se radovali hráči z Arsenalu. Nejlepším střelcem turnaje se stal domácí hráč Ilja Singer.

Pořadí turnaje:

 1. FC Nový Bor „A“
 2. FC Nový Bor 2007
 3. Arsenal Č.Lípa
 4. FC Nový Bor „B“
 5. LOKO Č.Lípa
Sestavy a góly:

FC Nový Bor „A“: Beneš D., Beneš J.(2), Procházka J.(2), Singer (7), Šup (1), Brož (1)
FC Nový Bor „B“: Jakoubek, Fanta (1), Nýdrle, Pěnička (4), Jankovský (1), Beránek, Grosmut E.
Trenér: Štercl David
FC Nový Bor 2007: Nešpor, Pánek, Šešina, Šiner (3), Matys, Doňar (2), Eder (2), Liška (3),   Jirsák (2), Kozubek, Hořčička, Grosmut T. (1)
Trenér: Šiner Josef

Odpoledního turnaje pro starší žáky se zúčastnilo sedm týmů a hned tři dorazili z Neštěmic. Dvěma týmy jsme turnaj doplnili my a po jednom Cvikov a Bukovany. Tak jako v dopoledním turnaji byli k vidění velmi pěkné zápasy a vyrovnanost týmů dělala turnaj zajímavý až do jeho konce, kdy o medailovém umístění rozhodoval každý vstřelený gól a mezi týmy na druhém až pátém místě byl rozdíl pouhých tří bodů. Nejlepším střelcem turnaje byl tak jako ráno opět domácí hráč – Matěj Feuereisl. Naši kluci sice na medaili nedosáhly, ale všichni zaslouží pochvalu, protože předvedli výborný výkon a naše „béčko“ jako jediný tým dokázal porazit celkového vítěze turnaje, mužstvo ze Cvikova.
Pořadí turnaje:
 1. FK Cvikov
 2. TJ Bukovany
 3. FK Neštěmice „žlutí“
 4. FC Nový Bor „B“
 5. FC Nový Bor „A“
 6. FK Neštěmice „modří“
 7. FK Neštěmice „červení“
Sestavy a góly:

FC Nový Bor „A“: Jásek, Vičan (1), Šup, Procházka D., Mach K., Mach V.(1), Valeš, Romanovský (4), Král (1)
FC Nový Bor „B“: Beneš D., Seidl, Kašpar, Kliment, Myška (1), Funke, Feuereisl (6), Šauer (2), Mastný (1), Diviš (1)
Trenér: Štercl David

Děkujeme všem, kteří se podíleli na pořádání turnaje - FC Nový Bor, DDM Smetanka, firmě Huť Libor Knytl z Polevska děkujeme za finanční příspěvek a rodičům našich hráčů děkujeme za pomoc při organizaci turnaje.

Štercl David