Novinky

17.01.2019 PLETENÍ Z PEDIGU: ZRUŠENO

Hezké odpoledne, vzhledem k malému počtu přihlášených, musíme bohužel nedělní pedig zrušit. Omlouváme, děkujeme za pochopení a těšíme se na další příležitost k setkání.

11.01.2019 UBYTOVÁNÍ VE SMETANCE:kontakt

Dobrý den, vzhledem k občasnému nespolehlivému zpracování objednávek na ubytování, které jsou zasílány na naši sdílenou schránku uvádíme přímý kontakt na kolegyni, která ubytování řeší. Jmenuje se Lucie Svárovská a vše zasílejte přímo na svarovska@smetankanovybor.cz., nebo ji kontaktujte na mt: 736766496 Děkujeme

11.01.2019 PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ: kontakt

Dobrý den, veškeré věci spojené s půjčovnou sportovního vybavení řeší Vladimír Hrebiček. Kontakt 736 766 508, mail: hrebicek@smetankanovybor.cz. Obracejte se přímo na něj, zjednodušíte tak celý proces zapůjčení. Výpujčky jsou možné zejména v úterý a ve čtvrtek 15:00 - 17:30. Nejlépe po předchozí domluvě. Děkujeme

HALLOWEENSKÉ DÝŇOVÁNÍ

02.11.2018


HALLOWEENSKÉ DÝŇOVÁNÍ VE SMETANCE

Poslední říjnový den patří svátku zvanému Halloween.  Původně keltský svátek, který se dnes slaví především v USA, Kanadě a Velké Británii, nabírá popularitu i u nás.

Příležitost, k veselé oslavě, jsme si nemohli nechat ujít ani u nás ve Smetance.
Ve středu 31. října  se v podvečerních hodinách zaplnil náš domeček kostlivci, čarodějnicemi, upíry, mumiemi a dalšími strašidly.

A rozhodně jsme se nenudili. Dle tradice jsme vydlabali dýně, vyrobili si strašidelné pavouky, stonožky, netopýry, plnili zábavné úkoly a nemohla chybět ani stezka odvahy za pokladem.

Naše mlsné jazýčky rozmazlila i spousta tematicky laděných dobrot, dorty i dýňová polévka.

Fotogalerie: 
https://1url.cz/GMQs5

Lucie Svárovská
DDM Smetanka