Novinky

16.09.2018 GYMNASTIKA PŘÍPRAVKA

Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit tuto novinku. Mimořádně se podařilo otevřít další kroužek, který je zaměřen na základy sportovní gymnastiky pro dívky.

14.09.2018 SBÍRKOVÉ DNY SVĚTLUŠKY

Zajistili jsme mimořádný závoz předmětů a SBÍRKOVÉ DNY SVĚTLUŠKY budou pokračovat.

21.08.2018 LETNÍ TÁBOR RAKOUSY: adresa pro zaslání pohledů

Tábor běží parádně, pokud budete chtít poslat dětem pohled, tak adresa je: BÝVALÝ OBJEKT POLDI KLADNO, RAKOUSY, OKR. SEMILY, 511 01.

PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH ČLENŮ TÝMU

06.09.2018


Hezký zářiový čas, přejeme všem přátelům a kamarádům Smetanky.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit dvě nové tváře našeho týmu.

Na pozici Pedagog volného času jsme přivítali paní Lucii Svárovskou a na pozici kombinovanou (Pedagog volného času a back office) paní Pavlínu Šolínovou.

Není naší snahou nyní sepsat dlouhý představovací sloh, obě posily se okamžitě zapojují do startu školního roku a je jasné, že se budete potkávat, ať již na kroužcích, akcích, táborech, či v naší parádně zrekonstruované Smetance. 

Takže pouze krátce:

Lucie má řadu zkušeností v oblasti volnočasového vzdělávání, vedla kroužky, či vzdělávací akce, pořádala tábory. Ve Smetance otevírá, doposud ne zcela podchycenou oblast, kterou je věda a technika a je hlavní silou, která rozjíždí kroužek LEGO ROBOTIKY. Mimo robotiku, povede kroužek MODERNÍHO TANCE.

Pavlína pak podpoří jednu z našich priorit, tvoření,  a převezme oblíbený kroužek DÍLNIČKA PRO HOLKY a jelikož budeme mít i novou kuchyňku, tak rozšíří žádanou nabídku kuchařškých kroužků a povede KUCHTÍKY. 

Tolik několik úvodních řádků a nyní jdeme na to, v sobotu nás všechny čeká AHOJ LÉTO, stále pracujeme na startu kroužků, ještě jednou děkujeme za fantastické léto a TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ.

Celý tým naleznete na přiloženém linku:
https://www.smetankanovybor.cz/kontakty-nas-tym

Vaše Smetanka