Novinky

06.02.2019 PRAVIDLA ÚHRAD A STOREN PLATNÁ PRO LETNÍ TÁBORY 2019

Na našem webu v části tábory / smluvní podmínky naleznete pravidla platná pro rok 2019.

05.02.2019 PROPOZICE A PŘIHLÁŠKA NA SKŘIVÁNKA A RECITACI

Propozice a přihlášky naleznete v části Ke stažení.

17.01.2019 PLETENÍ Z PEDIGU: ZRUŠENO

Hezké odpoledne, vzhledem k malému počtu přihlášených, musíme bohužel nedělní pedig zrušit. Omlouváme, děkujeme za pochopení a těšíme se na další příležitost k setkání.

PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH ČLENŮ TÝMU

06.09.2018


Hezký zářiový čas, přejeme všem přátelům a kamarádům Smetanky.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit dvě nové tváře našeho týmu.

Na pozici Pedagog volného času jsme přivítali paní Lucii Svárovskou a na pozici kombinovanou (Pedagog volného času a back office) paní Pavlínu Šolínovou.

Není naší snahou nyní sepsat dlouhý představovací sloh, obě posily se okamžitě zapojují do startu školního roku a je jasné, že se budete potkávat, ať již na kroužcích, akcích, táborech, či v naší parádně zrekonstruované Smetance. 

Takže pouze krátce:

Lucie má řadu zkušeností v oblasti volnočasového vzdělávání, vedla kroužky, či vzdělávací akce, pořádala tábory. Ve Smetance otevírá, doposud ne zcela podchycenou oblast, kterou je věda a technika a je hlavní silou, která rozjíždí kroužek LEGO ROBOTIKY. Mimo robotiku, povede kroužek MODERNÍHO TANCE.

Pavlína pak podpoří jednu z našich priorit, tvoření,  a převezme oblíbený kroužek DÍLNIČKA PRO HOLKY a jelikož budeme mít i novou kuchyňku, tak rozšíří žádanou nabídku kuchařškých kroužků a povede KUCHTÍKY. 

Tolik několik úvodních řádků a nyní jdeme na to, v sobotu nás všechny čeká AHOJ LÉTO, stále pracujeme na startu kroužků, ještě jednou děkujeme za fantastické léto a TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ.

Celý tým naleznete na přiloženém linku:
https://www.smetankanovybor.cz/kontakty-nas-tym

Vaše Smetanka